• Level Up yabancı dİl okuluna
  hoş geldİnİz!
 • Hem çocuklar, hem de yetişkinler için ikinci dil olarak İngilizce ve diğer yabancı dillerin öğretimi ve geliştirilmesini hedefliyoruz.
  • 0
   yıl eğitim tecrübesi
  • 0
   mezun öğrenci
  • 0
   mevcut öğrenci
 • Sİze İngİlİzce öğretİyoruz!
  Yazma Konuşma Anlama Okuma

Hakkımızda

Level Up Yabancı Dil Okulu, hem çocuklar hem de yetişkinler için ikinci dil olarak İngilizce ve diğer yabancı dillerin öğretimi ve geliştirilmesini hedeflemektedir. Öğretimdeki yaklaşımımız eğlenceli aktivitelere dayalıdır. Tüm programlarımız yabancı dil eğitimi konusunda deneyimli öğretmenlerimiz tarafından yürütülmektedir. Tüm öğretmenlerimiz enerjik ve eğlenceli olmalarının yanısıra öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları konusundaki sorumlulukları konusunda oldukça ciddidirler. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre adapte edilerek geliştirilmiş en yeni metodlarla çalışmaktayız.

 • 0
  yıl eğitim tecrübesi
 • 0
  mezun öğrenci
 • 0
  mevcut öğrenci
 • 0
  çalışma saati
 • 0
  kullanılmış tahta kalemi

Yeteneklerimiz

Yazma

Anlama

Okuma

Konuşma

LEVEL UP, KÜLTÜREL ÇEŞİTLİLİĞİN GÜZELLİĞİNİ KEŞFETMEK İSTEYEN HERKESE AÇIK VE BÜYÜMEYE HAZIR BİR AİLEDİR.

Kurslar

Kendinize uygun bir kurs bulacağınıza inanıyoruz.

Çocuk Sınıfları

Çocuklar, doğaları gereği büyüklere göre daha iyi bir dil öğrenme kapasitesine sahiptirler.

Okul Müfredatına Dayalı Sınıflar

Bu program sıkı sıkıya devlet okullarının müfredatına dayalıdır.

İngilizce Konuşan Ev Hanımları

Annelere, çocuklarının eğitimini daha iyi anlayabilmeleri ve çocuklarının gelişimi konusunda daha etkili olabilmeleri için özel olarak geliştirilen program.

Yetişkin Sınıfları

Hem iş hayatında hem de günlük olarak ihtiyaç duyulabilecek yabancı dilin hem yazılı hem de sözlü olarak kavranabilmesinde uzman öğretmenlerimiz tüm enerjileriyle çabalamaktadırlar.

İş İngilizcesi

İşinizle ilgili etkin olarak kullanacağınız bildirimleri, mektup ve e-posta gibi yazışmaların nasıl yapılacağını ve sunum hazırlamanın inceliklerini öğrenebileceksiniz.

Skype Üzerinden İngilizce

-Level Up’a düzenli olarak gelemeyecek öğrencilerimizin Skype üzerinden yürütebileceğimiz derslerimizi takip edebileceklerini bilmenizi isteriz.

Konuşma Sınıfları

İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabilmek isterseniz konuşmaya dayalı sınıflarımıza katılabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi geliştirmek için bulunmaz bir fırsat.

Özel Programlarımız

Origami Sınıfları, Açık Kapı Günleri ve Sinema Kulübü.

Daha fazla bilgi için...

Çevrimiçi Sınıflar ve Çalışma Uygulamaları

Galeri

Yöntemlerimizin en önemli noktalarından biri ise bireyin özel ihtiyacına göre kişiye özel olarak hazırlanabilen ve gerektiğinde bire bir olarak özel ders gibi işlenebilen ders programlarımızdır.

Çocuk Sınıfları

Çocuk Sınıfları

Çocuklar, doğaları gereği büyüklere göre daha iyi bir dil öğrenme kapasitesine sahiptirler. Pozitif ve eğlenceli bir ortam yaratıldığında çocuklarda değişik kültürleri tanıyarak ve severek yabancı dil öğrenme isteğinin artacağını biliyoruz. Kendilerini dil öğretimine adamış öğretmenlerimiz yalnızca İngilizce’yi öğretmekle kalmayıp çocukların öğrenmeyi çok sevmelerine de yol açacaktırlar.

Programımız öğrenmenin yaratıcı, görsel öğeler ve oyunlara ek olarak rahat ve eğlenceli dolu bir ortamla desteklendiğinde dikkat çekecek kadar kolay olmasına dayalıdır.

Okul Müfredatına Dayalı Sınıflar

Okul Müfredatına Dayalı Sınıflar

Bu program sıkı sıkıya devlet okullarının müfredatına dayalıdır. Çocuklara ve gençlere hem bilgilerini artırmaları hem de okulda işlenen derslere yardımcı olmayı hedeflemektedir. Öğrencilerin sınavlarında kendilerinden emin ve rahat olmalarını ve iyi notlar almalarını sağlamak istiyoruz.

İngilizce Konuşan Ev Hanımları

İngilizce Konuşan Ev Hanımları

Türkiye’deki ev hanımlarının çoğu çocuklarla ilgilenmekte ve onlarla çok daha fazla zaman geçirmektedir. Annelere çocuklarının eğitimini daha iyi anlayabilmeleri ve çocuklarının gelişimi konusunda daha etkili olabilmeleri için özel olarak geliştirdiğimiz bu program haftalık olarak pozitif ve eğlenceli bir ortamda yaşlarına uygun aktivitelerle İngilizce öğrenimini sunmaktadır. Oldukça renkli bir şekilde tasarladığımız derslerimizle dil öğreniminde sıradışı bir yaklaşıma tanık olacak, İngilizce yeteğinizi geliştirerek hem kendinize daha çok güvenecek hem de çocuğunuzun İngilizce öğrenme sürecini daha yakından takip edebileceksiniz.

Yetişkin Sınıfları

Yetişkin Sınıfları

Hem iş hayatında hem de günlük olarak ihtiyaç duyulabilecek yabancı dilin hem yazılı hem de sözlü olarak kavranabilmesinde uzman öğretmenlerimiz tüm enerjileriyle çaba sarfetmektedirler. Bireysel olarak her konuda bize danışabilir, dil öğrenmedeki tüm zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi sınıflarımızda işinizle ilgili etkin olarak kullanacağınız bildirimleri, mektup ve elektronik posta gibi yazışmaların nasıl yapılacağını, resmi ve resmi olmayan raporların nasıl oluşturulacağını ve sunum hazırlamanın inceliklerini öğrenebileceksiniz.

*Bu programımızda aynı zamanda iş hayatında aktif rol alan herkes için bulunduğu sektöre yönelik kişiye özel dersler de mevcut olacaktır.* Titizlikle değerlendireceğimiz sınavlar ile İngilizce seviyesi belirlenecek ve eşdeğer seviyelerdeki öğrencilerimizin aynı sınıflarda eğitim almaları sağlanarak olası zaman kayıplarının önleneceğini düşünüyoruz.

İş hayatında olanların çok iyi bildiği gibi zaman planlaması özellikle yoğun çalışanlar için çok zor olmaktadır. Çözümümüz ise sosyal hayat ve iş hayatının dengesini sağlamak amacıyla İş İngilizcesi sınıflarımızda eğitim gören öğrencilerimiz için diğerlerinden farklı olarak programımızın olabildiğince esnek tutulmaya çalışılmasıdır. Tüm zaman çizelgelerimiz yoğun çalışma temponuza uyum sağlaması açısından sizin isteğinize göre şekillendirilmektedir. Dersler günün her saatinde verilebilecektir. Kısacası zaman yaratma konusunda çözüm üretmek için bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Skype Üzerinden İngilizce

Skype Üzerinden İngilizce

Level Up’a düzenli olarak gelemeyecek öğrencilerimizin Skype üzerinden yürütebileceğimiz derslerimizi takip edebileceklerini bilmenizi isteriz. Kişiye özel derslerimizle hem öğretmenlerimizle daha samimi bir bağ oluşturabilmenin hem de öğretmenlerimizin öğrencilerin ihtiyaçlarına daha kolay cevap verebilmenin yolu açılmış olacaktır.

Konuşma Sınıfları

Konuşma sınıfları

İngilizce’yi akıcı bir şekilde konuşabilmek isterseniz konuşmaya dayalı sınıflarımıza katılabilirsiniz. İletişim yeteneğinizi geliştirmek için bulunmaz bir fırsat olan bu programımızda az sayıda öğrenciden oluşan gruplar ile derste konuşma yeteneğinin ilerletilebilmesi için tüm öğrencilerimize hatırı sayılır ölçüde zaman ayırabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Konuşma sınıflarımız ile telaffuzunuz, akıcı konuşma ve her seviyede derdinizi anlatabilme yeteneğiniz gelişmiş olacaktır.

Açık Kapı Günleri

Açık Kapı Günleri

Her ayın ilk cumartesi günü düzenlediğimiz açık kapı gününe öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle tanışıp okulumuzu inceleyebilmeniz ve aklınıza takılan tüm sorularınıza cevap bulabilmeniz için sizi beklemekteyiz.

Sinema Kulübü

Sinema Kulübü

Haftalık sinema kulübümüzde yaşıtınız öğrencilerimizle birlikte her yaşa uygun İngilizce filmler izleyip eğlenmeye ne dersiniz? Dil öğreniminde son derece önemli olan dinleyerek anlamanın ancak pratik yapılarak geliştirilebilmesinin yanında film izlemenin oldukça eğlenceli bir yöntem olduğunu düşünüyoruz. Film sonrası İngilizce olarak gerçekleştirilecek tartışma ile aynı zamanda konuşma pratiği de yapmış olacaksınız.

 • İngilizcem inanılmaz hızlı bir şekilde gelişti. Yalnızca günlük İngilizce değil aynı zamanda iş İngilizcesi’ni de rahatlıkla konuşuyorum.

  Mustafa Topuz – Makine Mühendisi / Mezun Öğrenci

 • O dönemde çalışıyor olduğum için haftada sadece iki gün ve birer saat ders alarak İngilizcemi beklediğimden çok hızlı ve doğru bir şekilde geliştirdim.

  İhsan Berat Ulugay – Mezun Öğrenci

 • Biz farklı şehirlerde olmamıza rağmen düzenli ders yapabildik. Bu benim için çok önemli ve böylece ben İngilizcemi geliştirebildim.

  Füsun Güner – AR-GE Müdürü / Mezun Öğrenci

 • Mima’nın kişiye özel öğretme tekniği ve eğitim verdiği kişinin eksiğine, ihtiyacına göre ders programı hazırlaması ve uygulaması işimi çok kolaylaştırdı.

  Mari Oduncuoğlu – Emekli Başhemşire / Mezun Öğrenci

Çözüm Ortaklarımız

Önemli markalarla çalışıyoruz. Harika ortaklarla yakın ilişkide olmak, dünya standartlarında çalışmamızı sağlıyor.

Level Up Ana Ofisi

İngilizce öğrenmek istiyorsanız, bizimle temasa geçin.

Kültür Mahallesi 256 Sokak NO:3 D:1 Aliağa İZMİR/TÜRKİYE

+90 (232) 617 04 85

info@levelup.com

İletişim Formu

İsİm (gerekli)

E-Mail (gerekli)

Mesaj (gerekli)